Strona 1 z 1

Potrzebne są dobre meble dla pracowników na zamówienie

: 24 maja 2016, 12:46
autor: marekwolski
Witam wszystkich. Tak jak w temacie, nasza firma zmienia lokalizację biura i potrzebujemy firmy, która zaprojektuje dla nas szereg mebli dla naszych pracowników. Szukamy firmy z Warszawy, która potrafi wykonać dobre meble. Interesuje nas dość dobra jakość, rzecz jasna cena też jest brana pod uwagę. Będę wdzięczny za odnośniki do realizacji takich firm.

podobne tematy:

Potrzebuje ciekawe meble pracownicze na podany wymiar

: 24 maja 2016, 13:20
autor: adaswolski
Cześć. Jak w Warszawie to polecam tą firmę od zabudów meblowych: http://jfm-furniture.pl/meble-pracownicze . Wykonują naprawdę dobrej jakości meble do biura. Ich specjalnością są właśnie w tego rodzaju zleceniach co opisujesz. Tu masz przykład ich pracy: Obrazek - więc jak sam jesteś wstanie zauważyć ta firma wie co robi. Posiadają naprawdę zróżnicowane realizacje oraz doświadczenie w tej branży. Współpracuje z tą firmą jako projektant wnętrz i przy każdej realizacji byłem zadowolony z efektu ich pracy.

podobne tematy:

Potrzebne są nietypowe meble pracownicze na zamówienie

: 24 maja 2016, 13:23
autor: alexsys76
Cześć, u nas ta firma wykonywała zabudowy meblowe. Są na prawdę ekstra. Nie wiem jak wygląda to cenowo i w ogóle. To już prezes załatwiał, ale w porównaniu do poprzednich mebli są znacznie wygodniejsze.

podobne tematy: