Która reklama najlepiej się sprawdzi dla dekarza?


adambyczek
Posty: 26
Rejestracja: 11 maja 2016, 11:57

Która reklama najlepiej się sprawdzi dla dekarza?

Postautor: adambyczek » 31 maja 2016, 11:07

Witam, jestem właścicielem małej firmy dekarskiej. Od dłuższego czasu w kraju mamy kryzys budowlany a co za tym idzie jest o wiele mniej robót dekarskich dla takich firm jak moja. W kraju coraz mniej powstaje budynków mieszkalnych. Jeśli już ktoś dzwoni to najczęściej szuka najtańszej ekipy dekarskiej w okolicy. Konkurencja bardzo poobniżała ceny. Na dzień dzisiejszy praca jest na granicy opłacalności. Dlatego zacząłem się mocno zastanawiać nad reklamą mojej firmy, ale nie nie mam pojęcia jaki rodzaj reklamy będzie najlepsza? Proszę o pomoc.

podobne tematy:

alexsys76
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2016, 10:51

Która reklama będzie najskuteczniejsza dla dekarza?

Postautor: alexsys76 » 31 maja 2016, 11:16

Witaj. Prowadzony przez twoją firmę rodzaj świadczonych usług jest dość ciężki w reklamie. Drukowanie wizytówek mija się z celem. Zostaje ci internet: pozycjonowanie witryny a, także promocja na takiego rodzaju stronach internetowych: https://biozamrazarki.pl/?p=30 . Inne formy promocji okażą się mało skuteczne. Mało kosztowym sposobem jest zrobienie baneru reklamowego i umieszczanie go w czasie prac na terenie budowy. Zawsze kogoś jesteś w stanie na to złapać. Koszt praktycznie zerowy.

podobne tematy:

tolek1980
Posty: 16
Rejestracja: 16 maja 2016, 14:28

Jaka reklama najlepiej się sprawdzi dla dekarza?

Postautor: tolek1980 » 31 maja 2016, 11:20

Witaj. Przedmówca zapomniał jeszcze o marketingu szeptanym i reklamie AdWords. Te dwie metody promocji dobrze się sprawdzają. Szczególnie marketing szeptany na serwisach tematycznych

podobne tematy:


Wróć do „Luźne forum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości