Czy ktoś z kolegów i koleżanek zna meble tej firmy?


adambyczek
Posty: 26
Rejestracja: 11 maja 2016, 11:57

Czy ktoś z kolegów i koleżanek zna meble tej firmy?

Postautor: adambyczek » 08 lip 2016, 11:44

Witam, poszukuje innowacyjnych rozwiązań meblowych do swojej firmy. Wertując strony w wyszukiwarce wyszukałem ciekawe meble tej firmy https://coolcut.pl . Osobiście po raz pierwszy spotykam się z tą marką meblową i nie wiem jak będą sprawowały się na co dzień ich produkty. Na fotografiach meble prezentują się bardzo ciekawie: Obrazek lecz w użytkowaniu codziennym może być gorzej. Dlatego szukam jakiś wzmianek na temat tej firmy w Internecie - osobiście nie wiele znalazłem. Może ktoś z was miał do czynienia z ich produktami i ma ochotę podzielić się zdaniem na ich temat.

podobne tematy:
Ostatnio zmieniony 04 lut 2021, 15:07 przez adambyczek, łącznie zmieniany 2 razy.

alinasobol
Posty: 11
Rejestracja: 11 maja 2016, 12:34

Czy ktoś z was zna meble tej firmy?

Postautor: alinasobol » 08 lip 2016, 11:55

Cześć. Rzeczywiście obrazki z ich meblami robią wrażenie. Natomiast ta firma jest słabo rozpoznawalna w naszym kraju. Arbeitsmöbel funkcjonuje z powodzeniem w Niemczech i Norwegii. Jest to rozpoznawalna marka marka w tych krajach. W naszym kraju za kilka lat będzie rozpoznawana. Natomiast ludzie sobie ją bardzo chwalą w Niemczech. Posiadają bardzo porządnie zaprojektowane meble. Też cenowo nie są jakość drożsi niż popularne w Polsce firmy, które produkują meble. Jak ja miałabym wybrać pomiędzy Arbeitsmöbel a zbliżonymi producentami mebli w naszym kraju, to zdecydowanie kupiłabym produkty Arbeitsmöbel. Za ich wyborem przemawia nowoczesne wzornictwo i nie często spotykana w Polsce wysoka jakość wykonania mebli.

podobne tematy:


Wróć do „Luźne forum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości