Strona 1 z 1

Trwałe meble do fitness klubu

: 20 lip 2016, 11:33
autor: adambyczek
Witam, zastanawiam się nad uruchomieniem własnego interesu. Wybór padł na siłownię. Zawsze lubiłem ćwiczyć w klubie fitness, tak więc stwierdziłem że spróbuje sił w tym biznesie. Nie ma co ukrywać, że jest duża konkurencja w tej branży. Żeby przyciągnąć ludzi muszę się w jakiś sposób wyróżnić. Dlatego pomyślałem o tym systemie mebli Möbel im Fitnessstudio do swojej siłowni. I właśnie w tym miejscu pojawia się wasza rola. Uprzejmie proszę o komentarze na temat tych mebli do klubu fitness. Będę wdzięczny za wszelkie sugestie. Od tego będzie zależało czy klienci będą dobrze czuli się w mojej siłowni.

podobne tematy:

Ciekawe zabudowy meblowe do siłowni

: 20 lip 2016, 11:45
autor: tolek1980
Witaj. Osobiście nie jestem zwolennikiem tak mocnych kolorów. Tak, więc doradzam, aby wybrać mniej krzykliwe połączenia barw. Wg mnie ta propozycja jest warta rozważenia Obrazek - takie kolory uspokajają. Taka jest moja opinia na ten temat.

podobne tematy:

Ciekawe meble do fitness klubu

: 20 lip 2016, 11:48
autor: alexsys76
Cześć. Kolega ma trochę racji. Natomiast ja osobiście wolę właśnie ostrzejsze kolory. Zwłaszcza w takich miejscach jak siłowni. W siłowniach powinno być wesoło - przecież to miejsce aktywności fizycznej. Mnie do gusty przypadły te rozwiązania: Obrazek - imitują wrażenie stadionu piłkarskiego.

podobne tematy: