Szukam firmy, która posiada w swojej ofercie windy towarowe


alinasobol
Posty: 11
Rejestracja: 11 maja 2016, 12:34

Szukam firmy, która posiada w swojej ofercie windy towarowe

Postautor: alinasobol » 28 wrz 2016, 12:33

Witam was. Napisze od razu co mam na myśli, a później rozwinę temat. Poszukuję firmy, która zajmuje się montażem wind towarowych na potrzeby gastronomii. Potrzebuję takiej małej windy do mojego hotelu, który posiada dwu piętrową restaurację. Udźwig windy nie musi być duży. Widną będą przemieszczały się potrawy w naczyniach. Więc maksymalne obciążenie to sto kilo. Nie posiadam za dużo miejsca na jej montaż, dlatego nie jestem w stanie skorzystać ze standardowych wind. Jestem ciekaw, czy ktoś z was spotkał się ze zbliżonym problemem i udało mu się zamontować taką windę w swojej restauracji.

podobne tematy:

michalgos
Posty: 7
Rejestracja: 16 maja 2016, 9:26

Poszukuje firmy, która sprzedaje windy towarowe

Postautor: michalgos » 28 wrz 2016, 12:54

Witaj. Parę lat temu to może byłby problem ze znalezieniem producenta takich dźwigów hydraulicznych. Dzisiaj bez większych kłopotów znajdziesz firmę, która zajmuje się montażem wind towarowych o niestandardowych gabarytach. Przykładem jest ta firma - https://e-position.pl/2022/07/13/piasek-konin-gdzie-milo-jest-kupic-nie-drogo-i-w-odpowiedniej-cenie-towary-do-wyremontowania-placu-kolo-willi, która zajmuje się projektowaniem i budową platform towarowych dla gastronomii. Dlatego nie musisz się przejmować tym, że nie posiadasz za wiele miejsca na zamontowanie widny w twoim hotelu. Obecne dźwigi towarowe nie wymagają za wiele wolnej przestrzeni. Również można zamontować cały ich mechanizm na zewnątrz budynku lub na dachu.

podobne tematy:


Wróć do „Luźne forum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości