Co myślicie o tego typie kursów zawodowych?


alinasobol
Posty: 11
Rejestracja: 11 maja 2016, 12:34

Co myślicie o tego typie kursów zawodowych?

Postautor: alinasobol » 07 paź 2016, 10:10

Cześć. Jestem zawodowym kierowcą, który na co dzień pracuje w firmie przewozowej. Wynagrodzenie jest na dobrym poziomie, ale mogły by być większe. Jeden z moich przyjaciół posiada uprawnienia do wożenia towarów niebezpiecznych i dzięki tym kwalifikacją u innego przewoźnika ma o wiele wyższą pensję niż ja. Dlatego zacząłem poszukiwać odpowiednich kursów nowoczesna deska kompozytowa , które nadają odpowiednie kwalifikacje. Zastanawiam się nad wyborem jednego z tych, która oferuje podane przeze mnie firma. Natomiast problem w tym, że na żadne z nich nie mogę się zdecydować.

podobne tematy:
Ostatnio zmieniony 06 lip 2022, 16:11 przez alinasobol, łącznie zmieniany 3 razy.

tolek1980
Posty: 16
Rejestracja: 16 maja 2016, 14:28

Co myślicie o tego typie kursów zawodowych?

Postautor: tolek1980 » 07 paź 2016, 10:22

Witaj. Sam miałem zbliżony dylemat jak ty. Jeździłem jako kierowca TIRów w rodzimej firmie spedycyjnej. Jeździłem tylko po kraju, więc zarobki nie były wielkie. Nie chciałem jeździć na trasach zagranicznych ze względu na małego synka. Więc byłem zmuszony coś innego wykombinować. Wybrałem wówczas tego rodzaju szkolenie jak dałeś w linku. Skończyłem: szybki kurs ADR i poprzez to byłem w stanie bez problemu znaleźć lepiej płatną pracę. Nadal przewożę towary po kraju, ale moje wynagrodzenie jest znacznie wyższa. Dlatego nie masz się nad czym zastanawiać i zapisuj się na taki kurs. Jego koszt zwróci się po kwartale.

podobne tematy:


Wróć do „Luźne forum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości