Fotografia dziecięca na urodziny?


tolek1980
Posty: 16
Rejestracja: 16 maja 2016, 14:28

Fotografia dziecięca na urodziny?

Postautor: tolek1980 » 28 paź 2016, 13:00

Hej. Jestem szczęśliwą mamą dwójki dzieci. Niebawem obchodzić będziemy piąte urodziny córki. Pragniemy z tej okazji wyprawić małą imprezkę, na którą zaprosimy rodzinę i przyjaciół z dziećmi. Jednak zastanawiam się również nad tym, żeby uwiecznić całą imprezę w fachowy sposób. Dlatego też interesuje mnie zatrudnienie fotografa, który zrealizuje zdjęcia dzieciom podczas zabawy, a również wykona małą sesję w plenerze. Ciekawią mnie opinie innych na ten temat. A być może ktoś miał szansę korzystać z takich usług?

podobne tematy:

alexsys76
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2016, 10:51

Fotografia dziecięca na urodziny?

Postautor: alexsys76 » 28 paź 2016, 13:09

Cześć. Niedawno urządzaliśmy z mężem imprezę urodzinową dla syna. Oprócz tortu i prezentów nie mogło również naturalnie zabraknąć atrakcji, wobec tego wynajęliśmy animatora, jaki zabawi maluchy. Kierując się dobrymi opiniami wybraliśmy również fotografa. Dla przykładu - fotografia dziecięca to szereg usług, które wolno zaadaptować pod własne wymagania. My na przykład chcieliśmy upamiętnić całą zabawę, jakkolwiek poprosiliśmy też o sesję rodzinną. To naturalnie dzięki temu mamy śliczną pamiątkę. Z całego serca polecam korzystanie z takich usług.

podobne tematy:


Wróć do „Luźne forum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości