Strony internetowe RWD jak to wyglada


adambyczek
Posty: 26
Rejestracja: 11 maja 2016, 11:57

Strony internetowe RWD jak to wyglada

Postautor: adambyczek » 03 gru 2017, 16:25

Czy obecnie posiadanie responsywnej strony internetowej to już konieczność? Czy algorytmy wyszukiwarek premiują takiego typu strony internetowe w rezultatach wyszukań? A może jest mit agenci interaktywnych, które zajmują się projektowaniem stron internetowych?

Odpowiedź na tak zadane pytania uzyskacie w poniższym tekście. Na początku zacznijmy od samego określenia responywnej strony internetowej. Potocznie mówiąc, tego rodzaju strony internetowe, właściwie prezentują się na każdego rodzaju urządzeniu. Nieważne czy są to komputery stacjonarne czy telefony komórkowe. Tego rodzaju strony internetowe właściwie prezentują się na każdym z tych urządzeń, a dodatkowo ich wygląd jest odpowiednio skalowany. Elementy graficzne są odpowiednio skalowane do wielkości ekranu. Responsywne strony internetowe mogą nieco inaczej prezentować się na laptopach, a jeszcze inaczej na smartfonie. Zazwyczaj na urządzeniach mobilnych responsywne strony internetowe wyświetlane mniej szczegółów graficznych. Kolejnym ważnym aspektem, który skłania do posiadania takiego typu strony internetowej to fakt, iż coraz więcej internautów ogląda strony internetowe na tabletach. Brak odpowiednio przystosowanej strony powoduje utratę potencjalnych zleceń. A, więc pojawia się aspekt ekonomiczny. Firmy, które posiadają responwyne strony internetowe mają przewagę nad pozostałymi firmami na rynku.

Kolejny powód to pozycja strony internetowej w wyszukiwarce. Responsywne strony internetowe są premiowane przez algorytmy wyszukiwarek. Zwłaszcza dla wyników mobilnych, responswyne strony internetowe mają znaczną przewagę nad stronami, które nie mają tej funkcji. Należy wyszukać strony internetowe Radom i sami możemy się przekonać, które strony internetowe mają przewagę w wynikach wyszukiwarki. Czy należą do nich strony internetowe responsywne, a może prawda jest całkiem inna? Właśnie tego rodzaju słowa kluczowe strony internetowe Warszawa prezentują jak znaczne są różnice w bardziej konkurencyjnych branżach. Agencje interaktywne, które projektują strony internetowe doskonale wiedzą o tym, jak kluczowe jest pozyskanie klientów przez Internet. Oczywiście możemy określić to za niewystarczający argument. Ale w dłuższej perspektywie czasu firmy, które posiadają niedostosowane strony internetowe dowiedzą się o tym boleśnie. Brak nowych klientów może być w przyszłości dość dużym kłopotem dla każdej firmy, która chce się prawidłowo rozwijać.

Tak więc doradzam każdemu zmodernizowanie posiadanej strony internetowej do wersji responwynej. Wydatek na tego rodzaju pracę nie jest, aż tak znaczny. Natomiast potencjalne zyski już tak.

Wróć do „Luźne forum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość