Czy ktoś może coś powiedzieć na temat tych ludzi?


marekwolski
Posty: 20
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:49

Czy ktoś może coś powiedzieć na temat tych ludzi?

Postautor: marekwolski » 23 maja 2016, 9:23

Część, buduje dom dla swojej rodziny w okolicach Kielc. Teraz męczę się z położeniem dachu. Miałem już jedną ekipę dekarzy, którzy niestety nie sprawdzili się. Mój dach ich przerósł i nie byli go wstanie położyć, więc musiałem ich wyrzucić. Szperałem w Internecie i natrafiłem na bazę firm dekarskich z Kielc [url=https://bipgov.pl/2022/07/13/zwirownia-konin-gdzie-przyjemnie-jest-zdobyc-nie-drogo-i-w-odpowiedniej-cenie-produkty-do-wyremontowania-posesji-przy-apartamencie]https://bipgov.pl/2022/07/13/zwirownia-konin-gdzie-przyjemnie-jest-zdobyc-nie-drogo-i-w-odpowiedniej-cenie-produkty-do-wyremontowania-posesji-przy-apartamencie[/url] , lecz wybranie dekarzy w ciemno raczej odpada. Szkoda mi już nerwów i pieniędzy na zniszczony materiał. Tak więc zwracam się do was z zapytaniem. Może ktoś z was ma namiary na dobrych dekarzy z okolic Kielc.

podobne tematy:

michalgos
Posty: 7
Rejestracja: 16 maja 2016, 9:26

Czy ktoś może coś powiedzieć na temat tych ludzi?

Postautor: michalgos » 23 maja 2016, 9:43

Dzień dobry, jestem w stanie Ci polecić firmę Dach Maar z okolic Kielc. Ekipa bardzo dobra, nie piją na budowie. Chłopaki znają się na swoim fachu i nie było z nimi w ogóle kłopotów. Więc możesz ich w ciemno wziąć do swojego dachu. Innych ekip dekarskich z tej strony niestety nie znam.

podobne tematy:

alexsys76
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2016, 10:51

Czy ktoś korzystał z usług tych fachowców?

Postautor: alexsys76 » 23 maja 2016, 9:47

Cześć, jak miałeś taki kłopot z dekarzami to może być ciężko znaleźć chętnych aby poprawiali po poprzednikach. Nie mam pojęcia jak to się prezentuje faktycznie, lecz jeśli mocno spierniczyli robotę to będzie ciężko to poprawić.

podobne tematy:


Wróć do „Luźne forum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość