Czy mogę we własnym zakresie wypromować stronę na frazę windy towarowe


marekwolski
Posty: 20
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:49

Czy mogę we własnym zakresie wypromować stronę na frazę windy towarowe

Postautor: marekwolski » 16 wrz 2016, 12:15

Cześć. Od dłuższego czasu zgłębiam wypowiedzi na forach , które wiążą się z marketingiem internetowym. Najbardziej ciekawą formą reklamy jest w moim odczuciu pozycjonowanie strony w wyszukiwarkach. Przeczytałem związanych z tym tematem wiele blogów, mam już za sobą jedno szkolenie związane z SEO i pozycjonowaniem domen w Internecie. Tak, więc uważam, że mogę samemu podziałać coś w tym temacie. Chciałbym wypromować swoją witrynę internetową na następujące hasło: windy towarowe i tu mam dwa pytania. Czy warto budować dedykowane zaplecze dla takich słów kluczowych jak: dźwigi towarowe oraz czy dzienna ilość zdobywanych linków wpływa na wzrost pozycji. Mam na myśli czy jeśli pozyskam dzisiaj 50 odnośników a nazajutrz 10 będzie to negatywnie wpływało na pozycjonowanie strony?

podobne tematy:

adaswolski
Posty: 10
Rejestracja: 19 maja 2016, 10:58

Czy jestem w stanie samodzielnie wypozycjonować stronę na frazę dźwigi towarowe

Postautor: adaswolski » 16 wrz 2016, 12:32

Cześć. Widzę, że odrobinę liznołeś tematu związanego z pozycjonowaniem strony internetowej w wyszukiwarce. Po pierwsze podana przez ciebie fraza: dźwigi towarowe nie zalicza się do najprostszych i niedoświadczonemu pozycjonerowi będzie dość ciężko ją samodzielnie wypromować. Natomiast do odważnych świat należy i możesz próbować swoich sił. Kłopotem są rzecz jasna odnośniki, które musisz pozyskać oraz ich liczebność. Na dzień dzisiejszy bez specjalistycznych programów ciężko jest robić pozycjonowanie. Linki możesz tworzyć ręcznie, ale musisz je podlinkować. Tu właśnie są potrzebne programy. Jak chodzi o budowanie zaplecza to jak najbardziej jest to dobry kierunek działań. Natomiast ilość pozyskiwanych linków nie powinna być za duża. Trzeba je pozyskiwać systematycznie. Dzisiaj np: 15 linków, nazajutrz 10 odnośników, pojutrze 10 linków. Wtedy wygląda to w miarę naturalnie.

podobne tematy:


Wróć do „Luźne forum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości