Potrzebuje fachowej firmy do zrobienia balustrad i ogrodzeń w domu w województwie mazowieckim?


alexsys76
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2016, 10:51

Potrzebuje fachowej firmy do zrobienia balustrad i ogrodzeń w domu w województwie mazowieckim?

Postautor: alexsys76 » 29 wrz 2016, 11:34

Witam kolegów i koleżanki na forum. Potrzebuje sprawdzonej ekipy ślusarzy, która zrobi dla mnie balustrady ze stali nierdzewnej oraz ogrodzenie posesji. Chciałbym mieć coś oryginalnego, co nie będzie powielonym szablonem. Ogrodzenie pragnę aby były zrobione w stylu retro - to chyba kwalifikuje się pod kowalstwo artystyczne. Natomiast balustrady chciałbym, aby zostały wykonane ze stali nierdzewnej. Myślałem o połączeniu szkła z drewnem. Nie mam pojęcia tylko czy nie będzie to zbyt przytłaczająca koncepcja. Również posiadam wątpliwość czy właściwie wpasuje się to w nowoczesne wnętrze. Dlatego potrzebuje rzetelną ekipę ślusarzy z okolic Warszawy. Czy ktoś z was może polecić kogoś godnego uwagi?

podobne tematy:

marekwolski
Posty: 20
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:49

Szukam fachowej ekipy fachowców do wykonania balustrad i ogrodzeń w domu w województwie mazowieckim?

Postautor: marekwolski » 29 wrz 2016, 11:45

Cześć. Jak dobrze Cię rozumiem to szukasz firmy, która jest w stanie wykonać dla ciebie kute balustrady oraz ogrodzenie twojej posesji. Poszukujesz ślusarzy ze zmysłem artystycznym? Jak tak to powinieneś rozważyć ofertę brygady ślusarzy - http://metfach.pl , która specjalizuje się w tworzeniu balustrad ze stali nierdzewnej a, także ogrodzeń artystycznych. Poniżej daję ich przykładową realizację: Obrazek . Sprawdź czy myślisz o czymś takim. Jeśli tak to mogę Ci ich polecić z czystym sercem. U mnie w domu wykonywali balustrady ze stali nierdzewnej i jestem bardzo zadowolony z ich realizacji. Brygada zamontowała wszystko jednego dnia i zostawiła dom tak jak przed ich wizytą. Wszystko posprzątali po sobie, co jest rzadkim widokiem u budowlańców.

podobne tematy:


Wróć do „Luźne forum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości